wydany w Warszawie w 1867 r. pod zaborem rosyjskim (stempel cenzury z 4 maja
1867 r.). Stron 134, pozycji 2529. Aukcja zbioru polskich monet i medali kupca z Warszawy Józefa Zeltta obejmująca pozycje od X do XIX w. Stara oprawa introligatorska. Katalog bardzo rzadki.
Notowania: E.E. Clain-Stefanelli poz. 11047, M. Gumowski poz. 470, Ryszard str. 108.