Lista wynikowa znanej polskiej aukcji, na której sprzedano wiele rzadkich polskich monet.
Przetarcia okładek.
Stan zachowania przedmiotu dobry.
Przetarcia okładek.
> | 2 | ||
50 | |||
> | 5 | ||
100 | |||
> | 10 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||