Katalog ciekawej aukcji Lanza na której oferowano wiele rzadkich monet, w tym monet polskich z okresu od Zygmunta I po XIX wiek m.in dwutalara bitego stemplem 20-dukatówki.
76 stron + 75 tablic opisujących 1236 pozycji.
Lekkie ślady używania, przetarcia okładki.
Stan zachowania dobry/bardzo dobry.