Piękny komplet obiadowy dla jednej osoby wykonany przez Owczarskiego z Warszawy w klasycznym wzorze w okresie międzywojennym.
Na rączkach wygrawerowane herby Jastrzębiec.
Punce imienne wykonawcy oraz państwowe punce srebra próby 3 (.800) z probierni warszawskiej stosowane w latach 1931-1963.
Lekkie ślady używania, patyna, nalot.
Stan zachowania przedmiotów bardzo dobry.
Srebro .800, długość łyżeczki 15 cm, długość widelca 18,5 cm, długość łyżki 21,5 cm, długość noża 22,5 cm, waga łączna 232 g (bez noża 168)